אם גם אתם מחפשים סלונים איכותיים אשר ישדרגו את מראה הבית שלכם, אנו ממליצים להתבסס על חנות מקצועית המשווקת מוצרי יוקרה עבורם. שם, תוכלו להיחשף רק למוצרים חדשים, לא יד 2 ולא מאתרי מציאות. אבל, אפילו שם תוכלו למצוא מחיר מיוחד עבור הרהיטים שלכם. אם אתם קונים אותם במטרה לבנות סלון, ולא על מנת להוסיף 1-2 רהיטים בודדים, זה עשוי להוביל להנחה PER רהיט. מה אתם מקבלים כאשר אתם קונים סלונים בחנות מקצועית?

תכנון סלוני במגוון דרכים

ניתן לתכנן סלון פינתי, סלון מרכזי, סלון עם מערכת ישיבה מעגלית/מרובעת סגורה או סלון פתוח. מגוון אפשרויות התכנון אפשרי לצפייה בהדמיית מחשב, שם תוכלו להבין מיד, בקווי מתאר כלליים, מה הכי מתאים לחדר שהקצעתם בבית לתפקד כסלון.

תכנון עיצוב רהיטים על בסיס דקורציות רבות

אם זהו סלונכם הראשון, או סלון שאתם מתכוונים לשנות לו את העיצוב ביחס לקודמו, יש לכם המון דרכים לעשות את זה כאשר אתם לקוחות של חנות איכותית המספקת מוצרי מותג חדשים. המסלולים השונים מציבים בפניכם מגוון רחב של עיצובים, ובו – סלון כפרי בצבע חום, בלון מודרני לבן, ועוד. הסלונים אפשריים גם לתכנון מקיף מבחינת הקונסטרוקציה של כל רהיט. ניתן לעצב שולחן מרובע ומסביבו מערכת ישיבה מלבנית, ולהיפך. המגוון הרחב מאפשר לכם ליצור בקלות סלון חדש, בצורות ובצבעים האהובים עליכם. אשר על כן, חשוב לבוא עם תכנון מוקדם על מנת לקצר תהליכים ולהפוך את משימת בחירת הסלון ליעילה, קצרה וקולעת.

החנות מסייעת לכם להגן על הרהיטים שהיא מוכרת לכם

לא חשוב כמה עמיד העור או הבד של הספות והכורסאות, לחנות יש אחריות לעזור לכם לשמור על הרהיטים כמו חדשים למשך כמה שיותר זמן, וללא תלות בהיקף השימוש שלכם. בחנות שכזו תוכלו לקנות גם כיסויים לספות ולכורסאות אשר ישמרו עליהן כמו חדשות למשך זמן רב מאד. הכיסויים בעצמם עשויים מאריגים מעוצבים ועמידים בפני כתמים ותופעות לוואי כמו אבק, ועל כן הם יישמרו חדשים ויפים למשך זמן רב בעצמם. על כן, הם משחקים גם תפקיד עיצובי חשוב, ולא רק מממשים את ההגנה על הרהיטים אשר בחרתם.