השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9382120
מוצרים-ראשי

סלונים

מערכות ישיבה איכותיות הן הכרחיות בשביל סלון מושלם. משמעות המילה סלון בצרפתית היא חדר גדול ומכאן היא התגלגלה למילה נרדפת לטרקלין ובתקופה מסוימת אפילו שימשה להגדרת מפגשים חברתיים. היום כשמדברים על סלונים מתכוונים בעיקר לריהוט וליתר דיוק לסט מערכות ישיבה שכולל ספה וכורסאות הסבה.

סלונים יוקרתיים של ניקולטי

סלונים מושלמים הם לא רק חלום אלא לגמרי המציאות, יעיד על כך כל מי שרכש בעבר בניקולטי, וכיום נהנה מסלון יוצא מגדר הרגיל.

אחד המלאכות שניקולטי עומדת בהן בהצלחה בכל פעם מחדש היא מלאכת השילוב בין קלאסי ומודרני. מן הסתם, תרצו לבחור ריהוט לסלון שיתאים לעכשיו, אין כיף יותר כשבוחרים פינת סלון המתאימה למגמות העיצוביות ששולטות כרגע. באותו זמן, תרצו להיות גם עם הפנים קדימה. תרצו סלון שילווה אתכם שנים מעכשיו וייראה מעולה ושיא הטרנד, ממש כמו ביומו הראשון. מדובר במלאכת מחשבת של עיצוב, לאזן בין שני הערכים החמקמקים האלה, קלאסי ומודרני, אבל באורח פלא, ניקולטי עומדת במשימה בהצלחה יתרה בכל פעם מחדש.

מערכת סלון כמוקד עיצובי

ספק אם תמצאו עוד רהיט שמגדיר את החלל באופן שהסלון עושה זאת. המרכזיות של הספה הן בשל ממדיה והן בשל הייעוד שלה יכולה 'להרים' או 'להפיל' את כל העיצוב שבבית. לכן כאשר בוחרים מערכות ישיבה מבד צריך לעשות זאת מתוך תכנון מדויק ומחשבה רבה ולא מומלץ לחסוך.


אם נשים בצד את הנושא הכלכלי, יש כמה פרמטרים שיכתיבו את בחירת הסלון. הראשון הוא חלל האירוח. האם הוא גדול או קטן? האם הוא פונה לבית או לחצר? האם יש עמודים? האם יש פינות? בשלב הבא יוגדר אופי החדר ובחירה נכונה של מערכת הסלון פשוט סוגרת את הפינה, וכן, אם זו תהיה מערכת סלון.

אלופי העולם בעיצוב

אי אפשר לדבר על סלונים יוקרתיים בלי להזכיר את יצרני הרהיטים באיטליה שמשלבים איכות מעולה וגימור מושלם עם שיק אלגנטי מודרני. בהקשר הזה ראוי לציין את ניקולטי שמציעים סלונים מבד ברמה אחרת עם בסיסי עץ מלא וכיסוי טקסטיל יוקרתי או עור בגימור מושלם. מעצבים רבים כבר הבינו את הפטנט ובמקום לשבור את הראש על עיצוב הם פשוט ממקמים במרכז החדר מערכת ישיבה של ניקולטי, והופ – יש לכם סלון מעוצב.

לבירורים ומידע
מותג ריהוט בינלאומי המעצב ומייצר מגוון רחב של מערכות ישיבה מעור ומבד באיטליה המשדרות יוקרה והדר לצד נוחות ואיכות בלתי מתפשרת.
שירות לקחות: 03-9524133
שעות פעילות: א' - ה' 14:30 - 08:30
טופס יצירת קשר
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או פנייה
imgcontact
0