ניקולטי
לתיאום פגישה
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9382120
פרופיל חברה
תפירת ריפוד מערכת הישיבה

פרופיל החברה

מותג רהיטים איטלקי בינלאומי הוקם לפני כ- 50 שנה על ידי ג'וספה ניקולטי ומתמחה בעיצוב וייצור מגוון רחב של מערכות ישיבה, כורסאות וריהוט ביתי.

ניקולטי היא חברה בעלת הנוכחות הגלובלית הגדולה ביותר בקרב צרכני מוצרי יוקרה עם אלפי נקודות מכירה מסביב לעולם.
העורות והבדים, חומרי הגלם האיכותיים, הדגמים המדהימים ביופיים, רמת הגימור המוקפדת, מגוון העיצובים הרחב והמחויבות להמשיך ולייצר את מערכות הישיבה של ניקולטי באיטליה ולא במדינות אחרות, כל אלה מובילים את החברה למעמד של יצרן מוביל בעולם בתחום מערכות הישיבה המרופדות.

למה ניקולטי?

אנחנו בניקולטי מספקים לקהל לקוחותינו ריהוט לבית באיכות הטובה ביותר, כל זאת בזכות הפיקוח הישיר שלנו על תהליך הייצור מתחילתו ועד סופו. החל משלב העיצוב ועד לרכישת חומרי הגלם, עיבוד העור ומשלוח לבית הלקוח.

מרכז הייצור שלנו משקיע משאבים רבים למען פיתוח חומרי גלם חדשים ואיכותיים יחד עם עורות ובדים עמידים ומיוחדים. החברה פועלת תחת סטנדרטים מחמירים ותו תקן בינ"ל 9001 - ISO.

ניקולטי בעלים
סיפור אהבה ארוך
הסיפור שלנו מוכר בעולם כמילה נרדפת ל"מצוינות" ו"הצטיינות" מבית איטליה.
חשיבות המוצא שלנו
היותה נטועה באחת הערים יוצאות הדופן בעולם מותירה חותם עמוק המגדיר פילוסופיית חיים: מאטרה עם שכונותיה העתיקות, המכונה הסאסי, היא מקום קסום בו הפכו מערות טבעיות לבתי מגורים, למרחבי תפילה או מקלטים.
מסורת בחיפוש אחר עיצוב
מאטרה, כיום אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, הוא המקום שבו התחיל הסיפור של בית ניקולטי. החברה מייצרת ספות וכיסאות, עדיין בהשראת אותה יכולת אומנותית של האנשים החיים בסאסי, שהצליחו ליצור מקומות שמתאימים בצורה מושלמת לסביבה טבעית.
ממאטרה לעולם
כיום ניקולטי הום מוכרת את מוצריה בלמעלה משבעים מדינות ברחבי העולם, כולל ארצות הברית, בריטניה, צרפת, סין וישראל, עם אוסף של יותר משמונים דגמים הזמינים ביותר מאלף גרסאות.

מהעיר מטרה לעולם כולו

אחת הערים הכי יוצא דופן בעולם משאיר חותם עמוק, בל יימחה, המגדיר פילוסופיית חיים. זוהי עירם של הסאסי, מאטרה, מקום קסום שהתפתחה ממערות טבעיות מעוצבות להפוך לבתים, למרחבי תפילה, למקלט. כיום אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. 

כאן נולדה חברת ניקולטי הום, חברת אומנים יצרן ספות ומושבים, זה של הסאסי הוא משמר את הרוח, המורכבות ועם מי שחשב עליהם חולק את היכולת לבנות סביבות בצורה מופתית שמתאימות בצורה מושלמת להקשר הטבעי. כיום ניקולטי הום מתגאה בנוכחות ביותר משבעים מדינות ברחבי העולם, כולל ארצות הברית, בריטניה, צרפת, סין וישראל, שבה הוא מתגורר עם אוסף של למעלה משמונים דגמים ביותר מאלף גרסאות. 

ספות בית ניקולטי מעור, בד ומיקרופייבר משקפים רעיון של חיים ושל חיי היומיום המאמינים בתשוקות, ביופי, ברווחה:

ערכי היסוד של החברה תוצרת Matera.

MATERA_CITTA
לבירורים ומידע
טלפון: 053-938-2120
שעות פעילות:
א' - ה' 20:00 - 09:00
ו' 14:00 - 09:00
שבת 20:00 - 11:00
טופס יצירת קשר
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או פנייה
imgcontact