מערכות ישיבה וסלונים בייבוא מאיטליה
ללא ספק, מערכות ישיבה וסלונים בייבוא מאיטליה מגשימים לכם – הלקוחות את כל שנדרש לישיבה איכותית, נוחה, מפנקת ומעל לכל – מעוצבת: מעוצבת על טהרת העץ, ממש כמו בכפר אמנים איטלקי. הצבעים הדומיננטיים הם חום, כתום ומייפל. הסלונים ומערכות הישיבה ניתנות להתאמה עבור כל בית – גדול כקטן, עם תאורה מעובה היטב או תאורה דלה.

שזלונגים מפנקים

אם אינכם יודעים מהו שזלונג – שורות אלו הן בשבילכם. השזלונג הוא כורסא איטלקית מסורתית מוארכת אשר נועדה לספק מצב שכיבה ב- 120 מעלות, כלומר שכיבה בדומה לכיסא נוח ולא למיטה או ספה מלאה. המשענת, שיוצרת זווית גדולה מאד עם משטח השכיבה שלכם, יחד עם אותו משטח – יוצרת צורה של גלי סינוס עולים ויורדים לנוחות מקסימלית ועיצוב בוטיק מן המעלה הראשונה של פריט הישיבה/שכיבה המיוחד.

מערכות ישיבה קלאסיות על טהרת העור והעץ

מערכות ישיבה הכוללות שולחן עץ, ומבחר ספות וכורסאות פינתיות או ישרות העשויות מעור מובחר ומשובח. ניתן להזמין גם גרסת בד או דמוי עור. ניתן להזמין מערכות ישיבה בגדלים שונים. מומלץ להזמין מערכות ישיבה על בסיס התייעצות, והתאמת המערכת למספר היושבים בבית. יש לכם אורחים במהלך השנה באופן קבוע, למשל בחגים ושבתות? ניתן לספק מערכות ישיבה עם שולחן בעל פלטות נפתחות המשמש לאירוח האורחים.

סלונים איטלקיים מאובזרים היטב

סלונים הכוללים מערכות ישיבה ומזנונים בצבעים חום עץ, בז' וקרם. הסלונים מוצעים במגוון עיצובים וממבחר סוגים: החל מסלונים פינתיים וכלה בסלונים ישרים. החל מסלונים עם דגש על פינת הישיבה או מערכת הישיבה, ועד לסלונים שהדגש בהם הוא על האחסון, ועל כן – המזנון הוא שמכיל את הממדים הגדולים, במקום מערכת הישיבה.

עובדים רק עם חומרים מובחרים

עצים שעברו אימפרגנציה וצופו, עצים משוחים בשמן מכל הדפנות מבחוץ ומבפנים, עורות מובחרים במגוון עיבודים, בדי ריפוד יוקרתיים לכיסוי הריהוט או כריפוד ריהוט קבוע. אצלנו תוכלו למצוא את מגוון חומרי הבוטיק, כולל חומרי דוחי אבק, קרדית אבק וסופגי כתמים. מערכות ישיבה וסלונים איטלקיים מטעמנו בטוחים יותר, נקיים יותר ונוחים הרבה יותר מהממוצע: נסו ותיווכחו!

למידע ופרטים על רכישת מערכות ישיבה וסלונים בייבוא מאיטליה – צרו קשר ונשמח לסייע!