שירותי סטיילינג ביתי


העיצוב
האיכות
השרות
הגימור

הסלון הוא החדר הראשי והגדול בבית בו אנחנו מבלים את רוב שעות הפנאי שלנו – בצפייה בטלוויזיה, באירוח ובמשחקים עם הילדים.
בתוך הסלון, מערכת הישיבה היא הפריט המרכזי ולכן כל שדרוג של סלון כולל בראש וראשונה רכישת מערכת ישיבה (ספות, וגם כורסאות) חדשה. האפשרויות הן כמעט אינסופיות, החל מהמערכות הקלאסיות של ספה תלת מושבית ועד דו-מושבית וכורסא בודדת (3+2+1), ספה אחת ארוכה, עם או בלי שזלונג, ספה נפתחת ההופכת למיטה, ריקליינרים -ספה נפתחת ההופכת לכורסאות טלוויזיה אישיות, ספה פינתית ועוד. עור או בד? ואיזה צבע?
אצלנו בניקולטי, בחירת מערכת ישיבה עוברת דרך אנשי מכירות בקיאים המתמחים בתחומי עיצוב הבית, סטיילינג ואדריכלות. אנחנו פה בשביל לכוון את לקוחותינו למערכת הישיבה המתאימה ביותר אשר תיצור את האווירה והדינאמיקה הנכונה בביתכם.
לכאורה מדובר רק בספות, אבל הרהיטים של ניקולטי מיוצרים בהשראה ויוצרים אווירה. אנחנו אוהבים ללמוד את הצרכים וסגנון החיים של לקוחותינו על מנת להתאים להם מערכת ישיבה עליה ירגישו בנוח. זוהי בעצם מילת המפתח בעיצוב! לא רק מוצר ייחודי אלא גם נוחות. בניקולטי שמים דגש רב על נושא ההתאמה של מערכת הישיבה לצרכים של המשפחה אך בנוסף גם לסגנון הבית, גילאי המשתמשים, אורח החיים ועוד.. כל אלה קובעים על איזה ספה הם ישבו ואיך הם ירגישו כמשפחה שיושבת ביחד בזמן האיכות שלהם.
תתפלאו אבל לספות של ניקולטי יש חשיבות רבה ביצירת אווירה כי עיצוב זה לא רק משהו חיצוני, זו היכולת להרגיש משהו מול עיצוב וזה מה שהספות שלנו עושות, הן גורמות ללקוחות שלנו להרגיש שלווים ושמחים, כי הן עצמן מגלמות רוגע ושלמות.


לפגישת ייעוץ מלאו פרטיכם