השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9382120
מוצרים-ראשי

מערכות ישיבה

סלונים

משמעות המילה סלון בצרפתית היא חדר גדול ומכאן היא התגלגלה למילה נרדפת לטרקלין ובתקופה מסוימת אפילו שימשה להגדרת מפגשים חברתיים. היום כשמדברים על סלון מתכוונים בעיקר לריהוט וליתר דיוק לסט ריהוט אירוח שכולל ספה וכורסאות הסבה.

מערכת סלון כמוקד עיצובי

ספק אם תמצאו עוד רהיט שמגדיר את החלל באופן שהסלון עושה זאת. המרכזיות של הספה הן בשל ממדיה והן בשל הייעוד שלה יכולה 'להרים' או 'להפיל' את כל העיצוב שבבית. לכן כאשר בוחרים מערכות ישיבה מבד צריך לעשות זאת מתוך תכנון מדויק ומחשבה רבה ולא מומלץ לחסוך.

אם נשים בצד את הנושא הכלכלי, יש כמה פרמטרים שיכתיבו את בחירת הסלון. הראשון הוא חלל האירוח. האם הוא גדול או קטן? האם הוא פונה לבית או לחצר? האם יש עמודים? האם יש פינות? בשלב הבא יוגדר אופי החדר ובחירה נכונה של מערכת הסלון פשוט סוגרת את הפינה, וכן, אם זו תהיה מערכת סלון פינתית זה אפילו עובד תרתי משמע.

אלופי העולם בעיצוב

אי אפשר לדבר על סלונים יוקרתיים בלי להזכיר את יצרני הרהיטים באיטליה שמשלבים איכות מעולה וגימור מושלם עם שיק אלגנטי מודרני. בהקשר הזה ראוי לציין את ניקולטי שמציעים מערכות ישיבה סלונית ברמה אחרת עם בסיסי עץ מלא וכיסוי טקסטיל יוקרתי או עור בגימור מושלם. מעצבים רבים כבר הבינו את הפטנט ובמקום לשבור את הראש על עיצוב הם פשוט ממקמים במרכז החדר מערכת ישיבה של ניקולטי, והופ – יש לכם סלון מעוצב.

לבירורים ומידע
מותג ריהוט בינלאומי המעצב ומייצר מגוון רחב של מערכות ישיבה מעור ומבד באיטליה המשדרות יוקרה והדר לצד נוחות ואיכות בלתי מתפשרת.
שירות לקחות: 03-9524133
שעות פעילות: א' - ה' 14:30 - 08:30
טופס יצירת קשר
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או פנייה
imgcontact
0