ניקולטי
לתיאום פגישה
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-9382120
מערכות ישיבה

מערכות ישיבה

דגמי מערכות ישיבה פונקציונליות ובהתאמה אישית.

מערכות ישיבה צריכות להיות גם יפות וגם פונקציונאליות, גם יוקרתיות ואיכותיות וגם נוחות לישיבה. בכך אתם מבטיחים לעצמכם מערכת ישיבה טובה, נוחה ואיכותית. כזו שלא תאכזב אתכם אלא תשרת אתכם למשך שנים רבות באופן פורה ומבטיח. 

מערכות ישיבה מעוצבות בהתאמה אישית

נוחות ופונקציונליות: להתאמת מערכת הישיבה לחלל הסלון של הבית שלכם, מומלץ מאוד להתייעץ עם צוות המומחים של ניקולטי אשר יספקו לכם את כל המידע הדרוש על סוגי עיצוב, חומרי גלם, עמידות המוצר, שרידות המוצר, תנאי האחריות ועוד.

קולקצייה חדשה של מערכות ישיבה מעוצבות בהתאמה אישית. מערכת ישבה שמשלבות נוחות בלי לוותר על העיצוב ועל האיכות שמציעה מלאכת הייצור האומנותית של איטליה. הבחירה בעור איטלקי נראה טבעי כאשר לוקחים בחשבון את כל היתרונות שחומר גלם זה מביא עימו. עבור יצרני הרהיטים, עבודה עם העור האיטלקי מאפשרת את הגמישות האופטימאלית בבחירת העיצוב ומבטיחה מוצר סופי ברמה גבוהה.

מערכות ישיבה הנמכרות ביותר

דגמי מערכות ישיבה פונקציונליות ובהתאמה אישית.

מערכת ישיבה עם שזלונג

אם אינכם יודעים מהו שזלונג – שורות אלו הן בשבילכם. השזלונג הוא כורסא איטלקית מסורתית מוארכת אשר נועדה לספק מצב שכיבה ב- 120 מעלות. כלומר שכיבה בדומה לכיסא נוח ולא למיטה או ספה מלאה. המשענת, שיוצרת זווית גדולה מאוד עם משטח השכיבה שלכם, יחד עם אותו משטח – יוצרת צורה של גלי סינוס עולים ויורדים לנוחות מקסימלית ועיצוב בוטיק מן המעלה הראשונה של פריט הישיבה/שכיבה המיוחד. 

מערכות ישיבה עם שזלונג מייצרות מקום שבו אתם יכולים להתפנק בנוחות על הספה, לשבת ולשכב בנוחות מקסימלית. כל הספות ומערכות הישיבה של ניקולטי עוצבו במטרה לייצר פונקציונליות מירבית על ידי שימוש במנגנוני עזר כמו משענות ראש, יד וגב מתכווננות עד 7 מצבים, ריקליינרים חשמליים ואפשרות לשנות את עומק המושבים.

מערכת ישיבה עם גבים זזים

דגמי מערכות ישיבה פונקציונליות ובהתאמה אישית.

מערכת ישיבה מודולארית

לכל מערכת ישיבה ניתן להוסיף את כל המרכיבים האפשריים. הוספת שזלונג, ידיות מתכוננות, משענות מתכווננות, ריקליינרים חשמליים וידניים. הכל בהתאמה למידות שלכם.

מערכות ישיבה מתכווננות של ניקולטי יבלטו אפילו עוד יותר, מכיוון שהעור האיטלקי הוא המעודן והאיכותי ביותר. מלבד המראה האיכותי, עור גם מאפשר ליצרני הרהיטים ליצור את העיצובים הייחודיים ביותר, מכיוון שזהו חומר גלם גמיש מאוד.  

בעת העבודה על העיצוב של מערכת הישיבה, אנחנו שואפים להעניק למערכת את אחד ההיבטים כמו קלאסיות, אלגנטיות, מינימליזם, כפריות ועוד מגוון סגנונות הקיימים בתחום עיצוב הרהיטים. מערכות ישיבה מעור איטלקי משובח פופולאריות מאוד בזכות כך, שמגוון סגנונות העיצוב של רהיטים אלה רב והדבר מאפשר להתאים אותם לכל סגנון של עיצוב הבית.

מערכת ישיבה מודולארית

מערכות ישיבה מודולריות

דגמי מערכות ישיבה פונקציונליות ובהתאמה אישית.
לבירורים ומידע
טלפון: 053-938-2120
שעות פעילות:
א' - ה' 20:00 - 09:00
ו' 14:00 - 09:00
שבת 20:00 - 11:00
טופס יצירת קשר
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או פנייה
imgcontact