מהו הסוד באפיון הסלון עם ריהוט איכותי? לאיזו מטרה אתם צריכים לשאוף בשביל שהוא יהיה חדר דקורטיבי בעל מראה מלבב? הסוד טמון במערכות הישיבה. מערכות ישיבה סלוניות מהוות את ליבת העיצוב של כל סלון. הספות הדקורטיביות, הכורסאות האדריכליות והשולחנות שמסבים מראה מיוחד מקנים לסלון שלכם את מלוא ההוד וההדר להם הוא זקוק. כשאתם בדרך לבחור מערכות ישיבה, חשוב לפנותך רק לחנויות המשווקות ריהוט חדש, ורצוי שיהיה זה ריהוט מותג. רק כך תוכלו להבטיח 100% איכות לכל מוצר שנכנס הביתה, ישיבה נוחה, יציבה נכונה וכמובן עיצוב שיעשה מהפכה בסלון שלכם.

מערכות ישיבה מעוצבות – טיפים לבחירה

  • מומלץ לבוא עם תכנון: איך ייראה צבע הרהיטים, איך תיראה הצורה, מאלו חומרים הם יהיו עשויים.
  • מומלץ להיעזר בהדמיות מחשב של חנויות רהיטים המספקות ריהוט מותג חדש.
  • מומלץ להציב לעצמכם בתכנון מטרות על מול שאיפות שניתן להתפשר עליהן, לשם הקלה בבחירה.
  • הגעה לחנות עצמה על מנת להתנסות בישיבה על מערכות הישיבה – יתרון.

מאד חשוב להקפיד כי מערכות ישיבה יהיו גם יפות וגם פונקציונאליות, גם מהודרות וגם נוחות לישיבה. בכך אתם מבטיחים לעצמכם מערכת ישיבה טובה ואיכותית, כזו שלא תאכזב אתכם אלא תשרת אתכם למשך שנים רבות באופן פורה ומבטיח.

עיצובים מקובלים למערכות ישיבה

עיקרון הדמיון בין הספות/כורסאות לבין השולחן – מושל בכיפה. בדרך כלל כשהשולחן מרובע, ה- GAP שנוצר בחלל בין הספות גם כן יהיה מרובע, ולהיפך. במערכת ישיבה פינתית ניתן לעצב פינת קדקוד או פינה עגולה. אנו ממליצים להסתמך על מגוון רחב של דוגמאות מעצבים לפני שמגיעים להחלטה בדבר מערכת הישיבה שלכם.

בחנות מערכות ישיבה מותגיות וחדשות אתם מקבלים הרבה יותר תמורה לכסף שלכם

בנוסף לאיכות חסרת הפשרות שרק מערכת ישיבה חדשה יכולה להקנות, אתם מקבלים אחריות רבת שנים על כל רכיב ריהוט, הובלה עד הבית והצבת מערכת הישיבה בנקודה שאתם חפצים בה, כולל בקומות שהן לא בגובה הקרקע. אתם זוכים כמובן לשבת על ספות שהרפידה שלהן נוחה להפליא, ובנוסף על כך אתם יכולים להתאים להן ציוד מאובזר כמו כיסויי הגנה מאבק שמשמשים גם הם רכיבים עיצוביים לעיבוי הדקורציה הססגונית בחדר.