טרנדים לעיצוב מערכות ישיבה 2019

מאז ומעולם – מערכות ישיבה עוצבו בדרכים ייחודיות ומרתקות, אך כיום בשנת 2018 השתנתה ללא ספק הגישה. בעוד אשר בעבר לא ראינו סלונים ומערכות ישיבה כמו שהיה ניתן לראות אסופות של ספות וכורסאות ללא קשר למבנה הסלון, כיום ניתן לצרוך מערכת בהתאמה קומפלט לחדר הישיבה שלכם, וזה נעשה בהתאמה לסגנונות שונים על בסיסם ניתן לעטור ולעצב את הבית.

מערכות ישיבה בסגנון איטלקי כפרי

מערכות ישיבה על טהרת העץ החום. אם גם אתם מעוניינים להביא את טוסקנה לבית שלכם, זו ההזדמנות לרכוש שולחן חום בהיר או כהה – מלבני וספות עור יוקרתיות. בחלק ממערכות הישיבה ניתן למצוא גם שזלונגים, ספות איטלקיות אותנטיות הנראות כמו כסאות נוח לישיבה ב- 120 מעלות, כאשר מנח הגב בשזלונגים הוא סינוסי, בצורת גל עולה ויורד.

מערכות ישיבה בסגנון פרובנס

מערכות ישיבה אשר לצד הצבע החום הדומיננטי ניתן למצוא הבלחות של צבע לבן, קרם, שמנת או כל צבע בהיר אחר. המערכות עוצבו על ידי אדריכלים המתמחים בעיצוב פרובנס, אשר בחרו לעצב את ההתקנים הקשים ממתכת או מעץ בצבעים לבנים, למעט השולחן – שייוותר חום. העורות והתקני הישיבה עצמם יהיו צבועים אף הם בצבעים חומים וכהים. התוצאה היא, כאמור, מערכת ישיבה בגוונים כהים, משולבים בתיבול בהיר כנדרש מכל מערכת או סט של ריהוט המעוצב על פי סגנון פרובנס.

מערכות ישיבה מודרניות

מערכות ישיבה אשר ניתנות לחלוקה ל- 2 סוגים עיקריים:

עיצוב הייטק– עיצוב על טהרת הלבן: הספות, הכורסאות והשולחן צבועים לבן, ולעתים יש הבלחות קלות ביותר של גוונים כסופים ואפורים, בעיקר ברכיבי הפרזול.

עיצוב דור העתיד– מערכות ישיבה שחורות-אפורות אשר על אף הצבעים הכהים – נראות כמו מערכות ישיבה מודרניות ולא עתיקות. השימוש בצבע העתיק במקרה הזה נועד לשוות למערכת הישיבה עיצוב טכנולוגי-חללי כמו שרואים בסרטי דוקומנטציה העוסקים בחלל.

התאמת מערכת הישיבה המבוקשת

להתאמת מערכות ישיבה מבוקשות מומלץ מאד להתייעץ עם המעצבים המומחים מטעם חנות הרהיטים אשר יספקו לכם את כל המידע הדרוש על סוגי עיצוב, חומרי ייצור, עמידות המוצר, שרידות המוצר, תנאי האחריות המסופקים על כל מערכת ישיבה, וכד'.

לייעוץ מקדים בטרם בחירת מערכות ישיבה – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!