כשאתם מעוניינים לבסס בבית שלכם גם עיצוב מנצח וגם נוחות חסרת פשרות, הכל מתחיל בסלון שלכם. להלן מקבץ טיפים קצר בתחום שדרוג חדר האורחים אשר יספק לכם את כל הרעיונות לסלילת תלם מעוצב וגם נוח ויעיל. באמצעות טיפים אלו כל אחד יוכל לאפשר לעצמו לגור בבית נינוח ומעוצב באופן חסר פשרות ומענג לעין.

עיצוב כורסת טלוויזיה בודדת

אפשרות אחת של שדרוג סלונים ובתים היא באמצעות התמקדות ברכיב הישיבה המרכזי, הלא הוא כורסת הטלויזיה. כשאתם דוגלים בשיטת עיצוב זו אתם מבססים את הידע הדקורטיבי שלכם על רכיב ישיבה בולט וחשוב, ולכן היתרון הוא שגם כשתגשו לטלויזיה וגם כשתפנו את העמדה שלה – תמיד תתענגו על עיצוב בלתי נשכח ומפנק במיוחד. החיסרון הוא שברוב הסלונים זו לא הרוטינה משום שהכורסא אינה לבד, אלא חלק מאסופת מפתרונות ישיבה אחרים, אשר מומלץ כי יהיו מתואמים זה לזה.

עיצוב מערכת ישיבה במרכז החדר

שדרוג הבית

כשאנו מתכוונים למרכז, אין אנו מכוונים למרכז הגיאוגרפי של החדר, אלא לפנים החדר ולא לצדדים שלו. היתרון בסוג כזה של עיצוב הוא שאסופת פתרונות הישיבה שלכם מעצבת את הסלון ומעניקה לו את כרטיס הביקור הדקורטיבי שלו מבלי שתצטרכו להשקיע באריחי רצפה ובחיפויי קיר. הספות בלאו הכי יסתירו הכל והן שיהיו אלה שיטביעו את חותמן על עיצוב החדר. בכך, אתם מגבשים מערכות ישיבה מעוצבות שעושות עבורכם עבודה קלה מאד בקביעת זהות חדר האורחים שלכם.

עיצוב פינת ישיבה

זהו פתרון בו כל אסופת העיצוב שלכם באה לידי ביטוי. אתם מפנים חלק נכבד מהסלון שלכם בשביל שבפינה שלו, ורק בה, ירוכזו רכיבי ישיבה. בכך, הרצפה שלכם בולטת, וגם הקירות שלא צמודים לספות, ואז יש צורך להשקיע יותר בעיצוב הרבדים הללו. מי שהסלון שלו מגיע מעוצב בדרך זו – מומלץ לו להטמיע מערכות ישיבה פינתיות ולאזן בין עיצוב הרהיטים לעיצוב החיפויים.

ניקולטי – מערכות ישיבה מבית טוב

בחברת ניקולטי מספקים לכם את כל המידע הנדרש על שדרוג הבית באמצעות מערכות ישיבה. אנו משרתים לקוחות המעוניינים במערכות ישיבה מתקדמות מבוססות חשמל לצד לקוחות שמכוונים לרכוש רכיב ישיבה מכני. אנו נותנים שירות לצרכני הכורסא הבודדת, אל מול מי שמבקש לרכוש מערכות ישיבה מעוצבות קומפלט.