כשאתם מבקשים לבחור סלוני עור לביתכם – אתם זקוקים למידע שיעסוק בצורה, בצבע ובפרספקטיבה. שלושת הנדבכים הללו יסייעו לכם להשלים תבנית עיצובית של סלון. כמובן שבהמשך יינתנו עוד כמה טיפים חשובים לקביעת זהותו של חדר האורחים שלכם. במאמר זה, כל אחד יידע ויוכל לעצב לעצמו סלון דקורטיבי. סלונים מעוצבים בהתאמה לבית הלקוח צריכים להיבחר בדרך הבאה.

גבשו את מתווה הצורה

הצורה של הסלון יכולה להיות עם מערכת ישיבה מרובעת או מלבנית. כאשר סלוני עור הם מלבניים, פירוש הדבר שצורה קודקודית ניכרת בכל מקום בו היא אפשרית: בקצוות הידיות, בקצוות גופי הישיבה, במעלה המשענת, וכד'. כאשר ספות וכורסאות הן עגולות, בכל פינה, פאה וקצה ישנה צורה גלילית, אליפטית או מעגלית קומפלט. סלוני עור פינתיים עגולים יכילו פינה עגולה בין הקיר האופקי לאנכי. כאשר אלו פינות ישיבה מרובעות, הפינה תבטא צורה מלבנית. אנו ממליצים לגבש את מתווה הצורה לפי איך שהסלון שלכם נראה. אם החדר מבוסס על דלתות וחלונות עגולים, כמו גם רכיבי ישיבה נלווים עגולים, יש לפעול לרכישת סלוני עור עגולים, ולהיפך.

מערכת ישיבה שחורה

גבשו את אופיו של צבע הסלון

אם ברצונכם לגבש בבית סלון בעל צביון עתיק, יש להתרכז בגוונים החומים כתומים. אם ברצונכם לגבש סלוני עור בעל אופי מודרני – יש לבחור אותם כשהם לבנים וכחולים. אם בסעיף הקודם התמקדנו בסגנון עיצוב עגול לעומת מרובע, כאן אנו מתמקדים בצביון. היפה הוא שכל סגנון שנבחר בסעיף קודם יכול להתמזג עם כל צביון שנבחר כאן בשלב זה.

גבשו את הפרספקטיבה המתאימה לחדר

הפרספקטיבה בסלונים אינה מובנת מאליה. אם החדר קטן אסור לקנות סלונים שייראו גדולים וגרוטסקיים. אותם חשוב להטמיע רק בחדרים שהמראה שלהם גדול ורחב. אם החדר שלכם גדול ורחב, בחירת סלונים מעוצבים עם רכיבים דקים וקטנים תהיה טעות מאותה סיבה. שמרו על הפרספקטיבה והיא תשמור לכם על עיצוב הסלון.

ניקולטי – סלונים מעוצבים בהתאמה אישית

אם אתם חושבים שמגיע לכם את הטוב ביותר, גשו לניקולטי ומצאו שם סלוני עור בהתאמה אישית לבית שלכם. המומחים של ניקולטי ישמחו לעמוד לשירותכם ולספק לכם את כל  המידע שתצטרכו על אפיון סלוני עור יוקרתיים. נציגי החברה יסייעו לכם לבחור סלון מושלם לביתכם.