רהיט כמו ספה או כורסא, שולחן סלוני או רכיב ישיבה פינתי בקצה הסלון (אשר מקביל ל- 2 קירות מאונכים) מאד מומלץ לבחור רק בחנות מותגים אשר משווקת את הרהיטים כשהם חדשים לחלוטין, ללא שימוש קודם. מערכות ישיבה סלוניות הן במובן מסוים כמו המיטה שלכם: רכיבים שאתם יושבים עליהם מדי יום, גם אם לדקות ספורות בלבד עקב עומסי עבודה מרובים מחוץ לביתכם. בהם, כאשר רכיב ישיבה כלשהו אינו תקין, יש לכם אפשרויות להתלונן להנהלה ולרשויות. בבית שלכם אתם הקובעים, ועל כן אתם אלו שאחראים. בשל כך, החשיבות של פנייה לחנות מותגים עם רהיטי בוטיק הנה ראשונה במעלה.

מגוון רחב של עיצובי ריהוט – כך תבחרו את המתאימים

ההמלצה היא לבוא עם תכנון. אחרי הכל, חנות מותגי ריהוט אינה אתר יד-2 ובטח שאינה מהווה מוקד למכירות מזדמנות בדידות. סדרי הגודל של אפשרויות הריהוט – ענקיים. אפשר ללכת לאיבוד בקלות אם לא מתכננים מראש מה מבקשים להשיג. אנו ממליצים לתכנן איך ייראו ידיות הספות שלכם, איך תיראה הכורסא של מערכת הישיבה, כיצד ייראו בסיסי הישיבה של הרהיטים, באיזה צבע יהיו הרהיטים, והאם הגודל הוויזואלי שלהם צריך להיות גדול או קטן? (בבתים קטנים, בדרך כללך נהוג לבחור ספות קטנות מבחינה וויזואלית, כלומר עם ידיות ומשענות דקות, ולהיפך). על פי התכנון הזה ניתן לגשת להדמיית מחשב של חנות מותגים ולבחור מערכת ישיבה שתקיים את חזון העיצוב שלכם בבית.

עצות להתנהלות אחרי בחירת מערכות ישיבה

אם אתם קניינים חדשים בתחום מערכות ישיבה, ובמיוחד אם זו מערכת ישיבה ראשונה שאתם קונים לבד, ללא ליווי של מקצוענים, רצוי מאד לבוא לחנות הפיזית, ולא להסתפק רק בתצוגה אינטרנטית, לצפות ברהיטים בגודלם הטבעי, לנסות אותם ולהחליט. אם אתם קניינים וותיקים, ויש לכם ניסיון עם חומרי ייצור של מערכות ישיבה, אפשר להנפיק הזמנה במערכת האינטרנטית, לשלם ולתאם הובלה.

טיפ חשוב לשמירה על מערכת ישיבה קיימת

רכשו כיסוי למערכת ישיבה, או אוסף כיסויים: אחד לספה/כורסא. דאגו שהם יהיו זהים בעיצוב, ושהם יתכתבו היטב עם עיצוב המרחב בו רכיבי הישיבה ממוקמים. בדרך זו אתם מוסיפים עוד רובד לעיצוב החדר, ומבטיחים שמירה מלאה על הרהיטים מבלאי אבק.