מערכות ישיבה מעור שעומדות בתקני איכות בינלאומיים

מערכות ישיבה מעור נחשבות לרהיט על זמני שמעניק לחלל בו הוא מוצב את המראה האלגנטי. מערכות מעור המעוצבות על פי דגשים איטלקיים, יכולות להעניק לבית אווירה של נוחות ויוקרה, אך לא רק. אחד היתרונות הבולטים של רהיטי עור משובחים מתבטא ברב שימושיות ונוחות שהם מעניקים לחוויית משתמש. בעת הישיבה על ספות עור משובחות, הגוף שלנו מקבל את התמיכה האופטימאלית והדבר מייצר נוחות שאינה מושגת ברהיטים אחרים. ניקולטי היא החברה האיטלקית המובילה בעולם בייצור מערכות ישיבה כאלה. על מנת לספק את מוצרי הריהוט האיכותיים ביותר, מקפידים בחברה על תהליך ייצור על פי שלושה תקנים של איכות.
בחירת חומרי הגלם
על מנת לספק רהיטי איכות בעלי גימור משובח, בחברת ניקולטי מקפידים על בחירת חומרי הגלם האיכותיים ביותר. בזכות העור האיכותי, מערכות ישיבה אלה הן לא רק רהיט המיועד לישיבה, אלא שהן מבטאות את הסגנון האישי שלכם ואת השאיפה שלכם לשלמות. על מנת לקלוע לטעם האישי של הלקוחות, מוצעים לקהל הלקוחות מבחר מערכות ישיבה מעור במגוון רחב של צבעים ועיצובים. הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר בתהליך הייצור, הופכת כל רהיט המיוצר על ידי החברה ליצירה אומנותית בעלת קו עיצובי ייחודי. איכות חומרי הגלם מאפשרת לא רק למקסם את הנוחות שיעניק הרהיט, אלא גם משדרגת את מראה החדר והופכת את השימוש היום יומי ברהיט לקל ונעים יותר.
עיצוב הדגמים הבלעדיים
מערכות הישיבה של ניקולטי בולטות בשוק הרהיטים העולמי, לא רק בזכות הבחירה הבלתי מתפשרת בחומרי הגלם העומדים בתקנים המחמירים ביותר, אלא גם בזכות העיצוב המקורי שלהן. בחברה מקפידים על קו עיצוב איטלקי ולכן מערכות הישיבה האלו מובילות את תחום עיצוב הרהיטים כשהן הופכות לקובעי הטון העיצובי ששולט בתחום עיצוב הרהיטים. מכיוון שניקולטי נחשבת ליצרנית המובילה בעולם לעיצוב רהיטים איטלקיים משובחים, בייצור מערכות הישיבה של החברה הושם דגש מיוחד על מקוריות הקו העיצובי. בשל כך, רהיטי החברה משתתפים בתערוכות הריהוט הנחשקות באיטליה.
השירות הייחודי
בעת התאמת הריהוט החדש, גם בעלי הטעם המשובח, נעזרים בשירותיהם של מעצבי הפנים. כל חברת רהיטים מודעת לחשיבות השירות הזה ולכן החברות המובילות מציעות שירות של ייעוץ מומחים בתחום הריהוט אשר מתאימים את ציפיות הלקוח לרהיט המתאים בצורה המושלמת ביותר לביתו. יעוץ זה נועד על מנת להקל על תהליך הבחירה ולהפוך אותו לשקול יותר. על מנת להתאים את הרמה של שירותי הייעוץ לתקנים הבינלאומיים בהם עומד ריהוט העור האיכותי, המשווקים שמים דגש מיוחד גם על איכות השירות הזה. רכישת רהיטי איכות עושים אחת לכמה שנים, אז כדאי לעשות את זה כמו שצריך, על מנת ליהנות מאיכות איטלקית מוקפדת ומחומרי הגלם המובחרים כמו שתמצאו רק ברהיטי ניקולטי. נצלו את שירותי הייעוץ בעת רכישת מערכות הישיבה של החברה, ושדרגו באמצעותם את ביתכם עם איכות בלתי מתפשרת של עיצוב וייצור איטלקי אמיתי.