איך לנקות ולשמר את מערכות הישיבה מעור?
מערכות הישיבה מבית ניקולטי משדרות יוקרה והדר בבית, ומאופיינות ביופי ומרקם יחודי, קלאסיות ומפנקות. כמו כן, ספות העור של ניקולטי משתלבות עם כל הסגנונות , אם זה הסגנון המודרני או הרטרו הרגוע.
אבל בוודאי שאלתם את עצמכם, איך ניתן לשמר, לתחזק ולנקות את מערכות הישיבה האיכותיות הללו? טוב, זה קל יותר ממה שאתם חושבים. להלן מדריך שיעזור לכם לשמר את היופי של רהיטי העור שלכם.

עצות שימושיות:
מיקום הרהיטים: מיקום הרהיטים בסלון נעשה לעיתים קרובות עם מחשבה לכיוון נוחות ומשיכה ויזואלית. אך זכרו, יש להיזהר מחשיפה ישירה לשמש, או לפתחי חימום והסקה כגון, רדיאטורים ותנורי חימום. שכן, עור הספות יכול לדהות ולהתייבש עקב חשיפה ממושכת. לפיכך, הרחיקו מהספות תנורי חימום למינהם, והעזרו בוילונות לסכך את קרני אור השמש.
חומרים מודפסים על העור – מגזינים, עיתונים, ואף ספרים יכולים לדמם על רהיטי העור. למרות שהספות הם מקום נוח לקריאה, אתם עלולים בסופו של דבר לסיים עם עותק נוסף של ההדפסה. לכן המנעו מהשארת חומרים מודפסים לאורך זמן על הספות. כמו כן הזהרו מהנחת בגדים רטובים על הספות מחשש לדהיית צבע מהבגדים.

שאיבת אבק מהספות: אחד הצעדים הבסיסיים ביותר לשמירה על ברק ריהוט העור שלכם במשך זמן רב הוא לשמור על ניקיונם. על ספות העור שלכם להיות מאובקות אחת לשבוע. מומלץ להשתמש במטלית מיקרופייבר יבשה, או בעזרת המברשת המתאימה בשואב האבק הביתי שלכם. שאבו היטב בחריצים ובדפנות.

חומרי ניקוי: יש להימנע מסבונים ודטרגנטים, תרסיסים, שמנים וחומרי הברקה אשר עשויים לפגוע ברהיטי העור שלכם. עקבו אחר ההוראות של היצרן בזהירות ובמקרה של ספק, העזרו באנשי המקצוע. רוב הזמן שימוש במטלית יבשה, או בד ומים פושרים הם כל מה שצריך. זכרו, אל תשתמשו בכמויות מופרזות של מים וחומרי ניקוי ממסים חזקים כגון אמוניה, אוקונומיקה, וספוג הפלא.

הסרת כתמים מהספות: מהירות התגובה במידה שנוצר כתם הינה גורם מכריע. ראשית יש לספוח את הנוזלים בעזרת מטלית יבשה, לאחר מכן בעזרת מטלית לחה לנקות את אזור הכתם. חשוב לזכור, אל תגדילו את אזור הכתם, ולכן יש לנקות מההיקף החיצוני של הכתם אל עבר מרכזו. במקרה הצורך, העזרו בשירותי חברה מקצועית.

סוגי עור בספות: סוגי עור שונים דורשים דרכי ניקוי ושימור שונות, ולכן, העזרו בצוות המקצועי של חברת ניקולטי בפרטים אודות העור, ואת הדרכים המומלצות על ידם לניקוי, טיפול ושימור העור הספציפי של ספת העור שלכם.

מרכך עור לספות: יש לרכך את עור הספות בהתאם להוראות היצרן. הזהרו מחיקויים שיכולים להרוס את הספות במקרים קיצוניים.