אם אתם חושבים שהכורסא שלכם מצריכה רה-דקורציה, והבית מושפע בעיקר מתפאורת גוון החום או החום עץ, מומלץ שתחשבו על כורסאות טלויזיה איטלקיות. כורסאות אלה מכילות את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות כפי שלא נהניתם מעולם. הן מבוססות על בד דוחה כתמים ומאפשרות ללקוח חוויית עיצוב ייחודית בסלונו. ניתן לבחור את גוונו החום של הבד כך שייראה המשך ישיר של תפאורת העץ שלכם, כיאה למסורת האיטלקית.

כורסאות איטלקיות לבית בעיצוב עץ – להרגיש את איטליה בישראל

רהיטים לבית

כשאתם מבססים בסלון שלכם עיצוב עץ, אין כמו הכורסא האיטלקית הקלאסית. היא תיישם את התמורה העיצובית לה ציפיתם, ותספק לכם את מלוא האיכות והנוחות כרהיט איכותי. כורסאות טלויזיה איטלקיות הן כורסאות נוחות, גמישות, דוחות כתמים, ומעל לכל – מפנקות באופן שאינו משתמע לשני פנים. כשאתם יושבים על כורסת טלויזיה איטלקית אתם למעשה חשים בעוצמה של גוף הישיבה, ביציבות גופכם עליו ובחוויית צפייה בטלוויזיה שנדיר למצוא בכורסאות אחרות.

לא רק עיצוב – הכורסאות נושאות עמן מסר טכנולוגי

האם אי פעם כמהתם להגביה את גוף הישיבה שלכם? להשעין או להדק את המשענת? לקפל ולהרים את משענת הרגליים התחתונה? עם כורסאות טלויזיה חשמליות בעיצוב איטלקי אתם יכולים להגשים זאת בקלות. לכורסאות מחובר בקר קבוע שניתן לשלוט באמצעותו בישיבה שלכם. כשאתם עם כורסאות טלויזיה מעוצבות וטכנולוגיות אתם חשים גם בעוצמה העיצובית וגם בעוצמה הטכנולוגית של הרהיט. בכך, נפגשים עיצוב עתיק עם טכנולוגיה חדישה מהמאה ה- 21.

כורסת טלויזיה איטלקית – טיפים למעצבי הבתים

תמיד תיעזרו במכלול הצורות הקבוע בבית בדגש על הספות שמסביב ועל משקופי הדלתות והחלונות. זה יסייע לכם לגבש צורה לידיות ולקצוות הכורסא שלכם. תמיד תבחרו את הכורסא בהתאם לממד החדר ולא רק בהתאם למידות היבשות. אם החדר נראה קטן בזווית העין, לא בוחרים כורסא שפיתוחי העץ שלה והפרזול שלה עבים וגרוטסקיים. את הכורסא הזו יש לשמור רק לחדר גדול, ולהיפך.

כורסאות טלויזיה מעוצבות מבית ניקולטי

בחברת ניקולטי מספקים לכם כורסאות טלויזיה איטלקיות בעיצובים מיוחדים. כורסאות טלויזיה מעוצבות של ניקולטי מגיעות עם או בלי מנגנון חשמלי ומאפשרות לכם חווית ישיבה מפנקת ויוצאת דופן. בואו להתרשם ממבחר כורסאות טלוויזיה דקורטיביות של חברת ניקולטי.