טרנדים לעיצוב מערכות ישיבה 2019
עיצוב מערכות ישיבה בשנת 2018 מכיל אלמנטים שונים ומיוחדים אשר הנכם חייבים להכיר! ראשית כל, בספות ובכורסאות שלכם יושמו תהליכים המעידים על ירידה לרזולוציות גדולות מבעבר, וחתירה לעיצוב מושלם – לא פחות. שנית, השולחן שיתלווה למערכת הישיבה מהווה רכיב משלים לספות ולכורסאות ולא שונה מהם בהיבט העיצובי.

מבנה הספות והכורסאות
מבנה הספות והכורסאות כמעט בכל הדגמים החדשים – החל מהמודרניים ועד לאלו בסגנון כפרי או עתיק מכיל פיתוחים מעוצבים שנדיר היה למצוא בעבר, כפלים דקורטיביים שמשפרים את חזותה של כל ספה, משענות כורסא וספה מפנקות במיוחד, ושימוש בעץ כחומר גלם מעצב, ולא רק בסיס-הספה או בסיס-הכורסא. במילים אחרות, העץ מופיע כחומר חיצוני מגולף המהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב כנפי הספה, כנפי הכורסא, וכל מה שמסביב לגופי הישיבה שלהן.

מבנה השולחן הצמוד למערכות הישיבה
השולחן מכיל את הצורה שיוצרת הטבעת (אם מדובר בפינת ישיבה) או הטבעת החסרה (אם מדובר במערכת ישיבה שאיננה פינת ישיבה) של הספות והכורסאות. ישנן כורסאות וספות שכאשר הן מאוגדות לפינות ישיבה הן יוצרות עיגול, וישנם רהיטים שיוצרים ריבוע או מלבן. השולחן כיום, בימי שנת 2018 תמיד יתאים לעיצוב של אותן ספות ואותן כורסאות. אם הן יצרו טבעת, השולחן יהיה עגול באותה זווית, ואם נוצר מלבן או ריבוע, זו בדיוק תהיה צורתו של השולחן. במקרים חריגים, העיצוב השונה גם הוא סימטרי ויוצר פאות שוות שגורמות לסלון להיראות דקורטיבי במיוחד.

בחירת מערכת ישיבה בשנת 2019
בשנת 2018 טין זה מספיק לומר אם אתם מעוניינים בפינת ישיבה כפרית או במערכת ישיבה מודרנית. אין דיי בהצהרה על פינת ישיבה חדשה או מערכת ישיבה עתיקה. יש צורך לאפיין מה תהיה הצורה ומה יהיו הצבעים של המערכת שלכם, ומומלץ לבחור זאת עם יועץ מערכות ישיבה חדשות. בין אם תבחרו במערכת ישיבה טבעתית, ובין אם תהיה זו מערכת מרובעת, העיצוב שלה תמיד יתאים לגוון ולמרקם הצורות הביתיים הודות לצוות מעצבים שיידע להגשים לכם חלום ולהתאים את מערכת הישיבה בדיוק מצב העיצוב של הבית.

פנו אלינו לכל המידע על מערכות ישיבה חדשות משנת 2019: עיצוב, אפיון ובחירה סופית!